AKTUALNOŚCI

Kino Polska Muzyka w Cyfrowym Polsacie

czwartek, 19 grudnia 2013

Uwaga wszyscy którym wigilijną ością w gardle stają grane w centrach handlowych zagraniczne kolędy: święta w tym roku mogą brzmieć po polsku! Od dziś Kino Polska Muzyka jedyna telewizja na świecie prezentująca tylko polską muzykę jest dostępna w ofercie Cyfrowego Polsatu - największej polskiej platformy satelitarnej.

Dla abonentów Cyfrowego Polsatu Kino Polska Muzyka od czwartku 19 grudnia jest także dostępna (w cenie posiadanego pakietu telewizji satelitarnej lub na preferencyjnych warunkach) w największej polskiej telewizji internetowej IPLA w ramach pakietów FilmBoxLive IPLA NET TV i IPLA MIX. Kanał można oglądać na stronie www.ipla.tv a także w aplikacjach IPLA na komputery z systemem Windows urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz w wybranych telewizorach Smart TV.

Pojawienie się stacji w Cyfrowym Polsacie to dobra wiadomość dla wszystkich którzy tęsknią za polskimi brzmieniami. Ramówka Kino Polska Muzyka jest idealną mieszanką tradycji z nowoczesnością. Specjalnie przygotowane pasma docenią w niej fani popu rocka jazzu i alternatywy. Oprócz kultowych teledysków sprawdzonych hitów i gorących premier na antenie znajdziemy tu muzyczne perły z lamusa wiecznie zielone przeboje rejestracje dawnych festiwali niezapomniane koncerty filmy dokumentalne i wywiady z artystami. Stacja nadaje przez 7 dni w tygodniu 23 godziny na dobę. Tygodniowo to ponad 150 godzin polskiej muzyki.

Z okazji Bożego Narodzenia w KPM nie zabraknie świątecznych programów i kolęd. W wigilijny wieczór o 19:00 obejrzymy rejestrację wieczoru kolęd Krzysztofa Krawczyka w Świętej Lipce pt. 'Hej w dzień Narodzenia'.

W pierwszy dzień świąt o 13:00 stacja zaprasza na program 'Co nam w duszy gra: kolędy'. Audycję prowadzi Nina Terentiew a wokalnie prezentują się w niej m.in. Katarzyna Jamróz Jacek Wójcicki Grażyna Łobaszewska Majka Jeżowska Beata Kozidrak Zbigniew Wodecki i grupa Vox.

Również w środę o 16:00 na antenie KPM koncert 'Tyle słońca...' w którym piosenki z repertuaru Anny Jantar wykonują Natalia Kukulska Anna Maria Jopek Mietek Szcześniak i Maryla Rodowicz.

Wieczór 25 grudnia od godziny 21:00 warto spędzić z prowadzonym przez Artura Orzecha programem 'Święta święta' z udziałem Blue Cafe Andrzeja Piasecznego De Mono Artura Gadowskiego i innych. Z kolei w drugi dzień świąt o 16:00 stacja zaprasza na 'Godzinę z... piosenką świąteczną'.

Specjalny repertuar Kino Poska Muzyka przygotowała też na Sylwestra. W ostatni dzień roku już od 8:00 rano czekają na nas szampańskie wydania przebojowego cyklu 'Szafa gra'. O 11:00 na antenie 'Przeboje roku 2013' a o 16:00 - specjalne notowanie listy przebojów 'To Lubię - TOP 30' z muzycznym podsumowaniem ostatnich 12 miesięcy.

Poza Cyfrowym Polsatem Kino Polska Muzyka jest obecnie dostępna na platformie nc+ w sieciach kablowych - m.in. UPC Multimedia Polska Inea i Toya oraz w telewizji internetowej IPLA. Na koniec grudnia 2013 jej zasięg techniczny liczyć będzie blisko 65 mln gospodarstw domowych.

/dat/aktualnosci/000000/000000106/images/9d6d4f109719626.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ