AKTUALNOŚCI

Marek Biliński powraca na czarnym krążku!

piątek, 16 maja 2014

Marek Biliński po 16 latach powraca z kolejnym wydaniem Best of tym razem na płycie winylowej w 30 lat po wydaniu jego pierwszego bestselerowego czarnego krążka 'Ogród Króla Świtu'.

Po 16 latach od wydania pierwszej płyty 'The Best of' w 1998 r. Marek Biliński polska legenda i tuz muzyki elektronicznej powraca z nowym wydaniem longplaya w iście mistrzowskim stylu. Album o nazwie 'Best of the Best' powstał przy współpracy Bi.Ma.-Biliński Production z Life Is Music Entertainment oraz Związku Artystów Polskich STOART który jest głównym patronem współfinansującym wydanie. Nowa płyta jest skierowana nie tylko na rynek Polski ale też na rynki zagraniczne. Dzięki wydaniu jej w postaci cyfrowej pojawi się na wiodących portalach na całym świecie.

Marek Biliński

Najważniejszą jednak informacją jest to iż album będzie wydany ekskluzywnie w limitowanej ilości na płycie winylowej! Wielbiciele muzyki Marka Bilińskiego co prawda musieli na ten moment długo czekać ale teraz będą usatysfakcjonowani! Płyta będzie rarytasem dla wszystkich fanów czarnego krążka i ciepłych analogowych brzmień muzyki elektronicznej. Wszystkie utwory znajdujące się na płycie zostały z wersji podstawowej na nowo zmasteringowane na światowej klasy sprzęcie studyjnym dlatego brzmienie płyty jest tak aksamitne i dynamiczne. Szczególnie słychać to na czarnym krążku.

Wydanie 'Best of the Best' będzie miało szeroki zasięg dotarcia i pojawi się na wszystkich istniejących dziś nośnikach tj.: na płycie winylowej płycie CD oraz w postaci cyfrowej.

Marek Biliński

Oficjalna data premiery: 5.04.2014.Album 'Best of the Best' dostępny jest we wszystkich najlepszych salonach muzycznych.

/dat/aktualnosci/000000/000000128/images/4c3055b6c42e54e.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ