AKTUALNOŚCI

KULT - 7 i 8 listopada w Stodole

piątek, 7 listopada 2014

7 i 8 listopada 2014
Klub Stodoła Warszawa

7 i 8 listopada w klubie Stodoła wystąpi KULT! Przedstawianie tego zespołu to jak tłumaczenie że pod koniec dnia słońce zachodzi. Każdy to wie. Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne buntownicze teksty charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością wiarą czy porządkiem społecznym a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

Ostatnia płyta zespołu ukazała się 13 maja 2013. Prosto bo taki tytuł nosi to wydawnictwo jest szesnastym krążkiem w dorobku kapeli. Utworem promującym album był Układ Zamknięty singiel zapowiadający jednocześnie film o tym samym tytule.

Obecny skład Kultu:
Kazik Staszewski wokal
Janusz Grudziński klawisze
Piotr Morawiec gitara
Ireneusz Wereński bas
Tomasz Goehs perkusja
Wojciech Jabłoński gitara
Janusz Zdunek trąbka
Tomasz Glazik saksofon
Jarosław Ważny puzon

Zespołu Kult posłuchać będzie można na żywo w Stodole już 7 i 8 listopada 2014.

Bilety w cenie: 60(stojące)/80(balkon) pln - przedsprzedaż oraz 67(stojące) pln w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

/dat/aktualnosci/000000/000000165/images/4fef2a9b663ce5c.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ