AKTUALNOŚCI

Wrzesień pod znakiem list przebojów w Kino Polska Muzyka

wtorek, 25 sierpnia 2015

We wrześniu na kanale Kino Polska Muzyka nadal będzie wakacyjnie. Stacja przypomni największe przeboje mijającego lata, a także najlepsze filmowe przeboje oraz piosenki na dzień chłopaka.

W pierwszy wrześniowy weekend Kino Polska Muzyka wspomni wakacje w  rankingu ulubionych wakacyjnych przebojów swoich widzów - „Polski TOP lata 2015”. Możemy spodziewać się więc utworów Sarsy, Maryli Rodowicz i Donatana, czy Margaret. Premiera 5 września o 13:00.

Wielbiciele list przebojów znajdą dla siebie w Kino Polska Muzyka także cotygodniowe rankingi. TOP30 to wyjątkowe zestawienie, które mieści w sobie zarówno nowe, jak i dobrze już znane utwory oraz szlagiery sprzed lat. Widzowie głosują na swoich faworytów na stronie www.lista.kinopolskamuzyka.pl. „Polski top tygodnia” to z kolei lista najnowszych hitów przygotowywana przez redakcję stacji.

We wrześniu będzie także filmowo. Z okazji 40. edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni Kino Polska Muzyka przygotuje zestawienie „25 najlepszych piosenek z filmów”. To będzie przegląd najciekawszych utworów, które pojawiały się w polskich produkcjach filmowych. Doskonała pozycja na zakończenie filmowego święta w Gdyni (emisja 20 września, godz. 21:00).

30 września Kino Polska Muzyka będzie świętować także Dzień Chłopaka. Stacja zaprezentuje program „25 najprzystojniejszych polskich wokalistów”. Oczywiście wybranych głosami widzów, bo to ich Kino Polska Muzyka zawsze pyta o zdanie (emisja o 21:00).

We wrześniu telewizja Kino Polska Muzyka będzie partnerem cyklu „Najlepsze warszawskie teledyski” na internetowych stronach stołecznego wydania gazety Metro. Czytelnicy, co tydzień, będą mogli przeczytać tam ciekawostki na temat polskich teledysków nagrywanych w poszczególnych dzielnicach Warszawy. Na zakończenie cyklu, w pierwszy weekend października,  Kino Polska Muzyka pokaże te teledyski  na swojej antenie.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ