AKTUALNOŚCI

Charytatywny koncert Perfect w Stodole

wtorek, 6 października 2015

9 października legendarny zespół Perfect wystąpi w Klubie Stodoła z koncertem charytatywnym. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek przeznaczony będzie na działalność Fundacji Pokonać Ciszę.

Fundacja Pokonać Ciszę została założona w 2005 r. przez rodziców dzieci z niepełnosprawnością złożoną. Podopieczni fundacji wymagają stałej opieki i nie funkcjonują samodzielnie – to osoby niesłyszące, niemówiące, upośledzone umysłowo, z autyzmem, porażeniem mózgowym i innymi uszkodzeniami neurologicznymi. Fundacja stworzyła i prowadzi Ośrodek Wsparcia Specjalistycznego, gdzie odbywają się zajęcia dydaktyczne, rehabilitacyjne i opiekuńczo-wychowawcze. Dla podopiecznych orgaznizowane są również imprezy okolicznościowe, wycieczki oraz turnusy. To jedyny tego typu ośrodek w Warszawie. Fundacja na jego utrzymanie dostaje dotację z Biura Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy. Stanowi to jednak tylko 40% kosztów utrzymania Ośrodka i nie wystarcza na zaspokojenie wszystkich potrzeb. Resztę funduszy fundacja musi zdobywać sama.

Dlatego też powstał pomysł, aby zorganizować koncert, z którego dochód będzie mógł wspomóc funkcjonowanie Ośrodka. 9 października wystąpi na nim legenda polskiej sceny rockowej na czele z Grzegorzem Markowskim, grupa, której historia jest silnie związana z klubem Stodoła, kapela, która ma na koncie wiele nieśmiertelnych przebojów takie jak Autobiografia, Chcemy być sobą, Nie płacz Ewka, Niepokonani – zespół Perfect.

Przyjdź i pomóż, dobrze się bawiąc. Twoja obecność 9 października w Stodole wesprze działalność fundacji Pokonać Ciszę - całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na prowadzenie Ośrodka Wsparcia dla osób z niepełnosprawnością złożoną.

BILETY:

PRZEDSPRZEDAŻ - 50 pln (stojące)

W DNIU KONCERTU – 60 pln (stojące)

Do kupienia w kasie Klubu Stodoła - Warszawa ul. Batorego 10;

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ