AKTUALNOŚCI

Borysewicz&Brzozowski - premiera 27 listopada

czwartek, 26 listopada 2015

Album legendy polskiego rocka, Jana Borysewicza i artysty młodego pokolenia, Rafała Brzozowskiego od 27 listopada w sklepach.

Pop-rockowy album łączący dwa muzyczne światy. Fuzja młodości i świeżości z doświadczeniem i muzyczną legendą! album 

Pomysł na wspólną płytę pojawił się pod koniec zeszłego roku - „Obaj wspólnie doszliśmy do wniosku, że możemy połączyć siły i zrobić coś znakomitego muzycznie dla każdego z nas” komentuje Rafał.

Zawsze szukam jakości i nowych inspiracji. Nie zamykam się na nowe brzmienia, wręcz przeciwnie, zawsze mnie one inspirują w moich różnorodnych działaniach muzycznych. Jako twórca jestem zapraszany przez wielu artystów i producentów do przeróżnych projektów. Z niektórych zaproszeń korzystam, a z innych nie. Projekt z Rafałem Brzozowskim wydał mi się ciekawy, dlatego się zaangażowałem” - mówi Jan.

I tak właśnie się stało - efektem tej współpracy jest wspólna płyta.

Mistrzowskie partie gitarowe i kompozycje legendy polskiego rocka, Jana Borysewicza oraz charyzmatyczny wokal Rafała Brzozowskiego, w połączeniu tworzą bardzo oryginalny materiał muzyczny, który przypadnie do gustu zarówno młodym jak i dojrzałym słuchaczom. Jest nowocześnie, a zarazem stylowo i rasowo.

Za produkcję i aranżacje odpowiedzialny jest Rafał Paczkowski (m.in. Bajm, Lady Pank, Edyta Bartosiewicz). Teksty napisał Wojciech Byrski.

Singlem promującym album jest utwór „Słowa na otarcie łez”.

Lista utworów:

Anioły obok nas

Dzisiaj też się płacze

Słowa na otarcie łez

Muszę wstać

Nigdy już nie będę sam

Nastaw letni czas

Trudno Ciebie kochać

Ze sobą

Z mojej strony

Zostaw mnie kiedy chcesz

BONUS TRACK:

Słowa na otarcie łez (radio edit)

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ