AKTUALNOŚCI

GWIAZDY GOTUJĄ W KINO POLSKA MUZYKA

środa, 4 maja 2016

Feel, Pectus, Rafał Brzozowski, Dominika Gawęda z Blue Cafe pojawią się w nowym programie rozrywkowym „Gwiazdy na talerzu” na antenie telewizji Kino Polska Muzyka. Artyści zamienią mikrofony na kuchenne noże i zmierzą się z szefami kuchni restauracji w różnych miejscach Polski. Premiera 11 maja o 22:00.

Podbijają listy przebojów, wprawiają fanów w euforię, ale czy potrafią .... gotować? Telewizja Kino Polska Muzyka zaprosiła gwiazdy polskiej sceny muzycznej do wspólnego gotowania. Efekty będzie można oglądać w każdą środę o 22:00 (powtórki w soboty o 12:00 i niedziele o 20:00).

„Gwiazdy na talerzu” to nowy program rozrywkowy, w którym najpopularniejsi artyści pojawią się w ciekawych restauracjach w różnych miastach, bynajmniej jednak nie jako goście, ale jako ... kucharze. Pod okiem szefów kuchni ugotują wybraną z karty potrawę. Przy okazji opowiedzą o swoich projektach muzycznych, zdradzą zakulisowe anegdoty, przedstawią najnowsze dokonania muzyczne. Czasem towarzyszyć im będą członkowie zespołu lub rodziny. Program poprowadzi Agata Solarska.

W pierwszym odcinku nowego show zobaczymy, jak zespół Feel przegotowuje prawdziwe amerykańskie burgery w jednej z najciekawszych restauracji Katowic – Sztolnia. Band świętuje właśnie swoje dziesięciolecie. Muzycy podsumują więc dekadę wspólnego grania oraz zaprezentują najnowszą płytę „Feel the best”.  Czy zespół pokaże, na co ich stać i to nie jeden raz...?

Gośćmi kolejnych odcinków w najbliższych tygodniach będą czterej bracia Szczepanikowe tworzący zespół Pectus, Rafał Brzozowski i Dominika Gawęda – wokalistka Blue Cafe.

 

Stacja przewidziała sześć odcinków pierwszego sezonu programu.

Szczegóły na: http://kinopolskamuzyka.pl/strona/gwiazdy_na_talerzu

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ