AKTUALNOŚCI

LADY PANK AKUSTYCZNIE - TRASA 2017

czwartek, 23 lutego 2017

Lady Pank zagra akustyczne koncerty w 11 miastach z okazji obchodzów 35-lecia zespołu.

Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, obchodzi w tym roku 35-lecie działalności. Z tej okazji zespół zagrał ponad 80 koncertów w całym kraju. W marcu i kwietniu 2017 roku zwieńczeniem obchodów 35-lecia będzie trasa "Lady Pank – 35 lat - akustycznie", która obejmie swoim zasięgiem 11 miast (12 koncertów).

Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Krzysztof Kieliszkiewicz, Kuba Jabłoński oraz gościnnie Wojciech Olszak wykonają swoje największe przeboje w niecodziennych, akustycznych aranżacjach. Koncerty odbędą się w starannie wybranych miejscach, w których trzypokoleniowa publiczność Lady Pank będzie miała okazję usłyszeć "Kryzysową narzeczoną", "Titanica", "Małą wojnę" czy "Mniej niż zero" w niezwykłych, klimatycznych wersjach. Nie zabraknie energii, z której słynie na koncertach zespół Jana Borysewicza. Warto dodać, że trasa zbiegnie się w czasie z wskrzeszoną po kilkunastu latach, nową edycją programu Idol, w której jako jeden z jurorów zasiądzie Janusz Panasewicz.

Plan trasy:

23 marca - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

29 marca - Lublin, Centrum Spotkania Kultur

31 marca - Wrocław, Sala Audytoryjna WCK

6 kwietnia - Białystok, Opera Podlaska

7 kwietnia - Warszawa, Klub Stodoła

8 kwietnia - Warszawa, Klub Stodoła

9 kwietnia - Kraków: Audytorium Maximum

18 kwietnia - Toruń, CKK Jordanki

20 kwietnia - Poznań, Sala Ziemi

22 kwietnia - Gdańsk, Stary Maneż

23 kwietnia - Łódź, Wytwórnia

 

Patronem medialnym trasy jest Kino Polska Muzyka. 

Bilety wmożna nabyć na: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ