AKTUALNOŚCI

Co Jest Grane 24 Festival - koncerty i piknikowa atmosfera

piątek, 2 czerwca 2017

W weekend 10-11 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Co Jest Grane 24 Festival. Tym razem impreza przeniseie się Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Co Jest Grane 24 Festival to miejski festiwal kulturalny z koncertami, otwartymi spotkaniami z artystami występującymi na festiwalu, seansami filmów muzycznych i specjalnym programem dla dzieci. Od alternatywy, przez elektronikę, hip hop, pop, po rock. Na dwóch scenach zagra 16 polskich artystów/zespołów, m.in. Voo Voo, Łona i Webber, Sorry Boys, Łąki Łan, Ten Typ Mes, Dr Misio. 

Poza koncertami na uczestników czekają także wydarzenia z innych dziedzin sztuki. Teatr Polonia wystawi jedn ze swych najlepszych i najbardziej  znanych spektakli, z Krystyną Jandą w roli głównej – Danuta W.  Spektakl DANUTA W. powstał na kanwie książki Danuty Wałęsy „Marzenia i tajemnice”, opracowanej przez Piotra Adamowicza. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca o godz. 22:30 na scenie głównej. Mogą go zobaczyć wszyscy, którzy kupią bilet lub karnet na festiwal.  

W sali kinowej w Zamku Ujazdowskim odbędą się natomiast pokazy filmów poświęcone artystom muzycznym: "Amy", "20 000 dnia na Ziemi", "Sugar Man", "Miłość".

Na terenie festiwalu funkcjonować będzie strefa foodtrucków i warszawskich knajp. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci: warsztatów i zabaw.

Termin: 10-11 czerwca 2017, w godz. 14-24

Miejsce: Warszawa, Zamek Ujazdowski i park wokół zamku, ul. Jazdów 2

Artyści: Voo Voo, Maria Peszek, Pablopavo i Ludziki, Ten Typ Mes, Fisz Emade Tworzywo, Łona i Webber, Sorry Boys, Rebeka, Natalia Przybysz, Łąki Łan, Smolik/Kev Fox, Domowe Melodie, Dr Misio, Julia Marcell, Mary Komasa, Daria Zawiałow.

***

Ceny biletów: 2-dniowy karnet w przedsprzedaży kosztuje 79 zł (w dniu festiwalu 89 zł), bilet jednodniowy w przedsprzedaży kosztuje 49 zł (w dniu koncertu 59 zł);

Więcej informacji na stronie cojestgrane24festival.pl i facebook.com/cojestgrane24festival

Kontakt z organizatorem i akredytacje: cojestgrane24festival@agora.pl

Organizator: Co Jest Grane 24

Mecenas spektaklu: Uniwersytet SWPS

Patronat honorowy: Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy

Partnerzy: U-jazdowski, Perła Browary Lubelskie

Partner merytoryczny: ZAiKS

Partner muzyczny: Rockradio

Patroni medialni: Gazeta.pl, Warszawa.Wyborcza.pl, Empik, Hiro, Kino Polska Muzyka, Aktivist, So!Music, Music is, I love Music

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ