AKTUALNOŚCI

3 po 3

wtorek, 24 kwietnia 2012

W Kino Polska Muzyka gramy '3 po 3' choć nie bez sensu. Codziennie trzech artystów i trzy utwory każdego z nich. Ile to razem? Bardzo dużo muzyki!

Muzyka powinna być przygodą a my od początku stawiamy na różnorodność i nieoczekiwane spotkania stylów gatunków i epok. Od teraz w muzyczne skojarzenia gramy też co dzień w nowym paśmie pt. '3 po 3'. Co można w nim znaleźć? Piosenki stare i nowe. Hity z pierwszych miejsc list przebojów i takie które wymagają już lekkiego odkurzenia. Wykonawców z kategorii 'ulubieni' i innych których dopiero pomożemy Wam odkryć. A jako bonus - możliwość przyjrzenia się artystycznej ewolucji artystów i zespołów!

W każdym bloku zestawiamy ze sobą trzy nazwiska w trzech odsłonach. Łącznie daje to 9 klipów. Ale nie matematyka się tu liczy tylko muzyczna energia która rodzi się w każdej takiej trójce.

Czesław Niemen Mieczysław Fogg i Wilki? Big Cyc i Alibabki obok Piaska? Wojciech Młynarski z Elektrycznymi Gitarami i Ewą Farną? Co wyniknie z ich muzycznego spotkania? Przekonajcie się oglądając '3 po 3'!

Gramy '3 po 3' ale z sensem. Codziennie - tylko w Kino Polska Muzyka!

/dat/aktualnosci/000000/000000047/images/10c050449b8cdaa.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ