AKTUALNOŚCI

Wilki - po wiosennych koncertach

wtorek, 4 września 2012
Zespół Wilki wiosną tego roku świętował 20-lecie debiutu fonograficznego. Pierwsza płyta przez fanów nazywana po prostu 'niebieską' oficjalnie rozeszła się w niewyobrażalnym dziś w Polsce nakładzie ponad 250 tysięcy egzemplarzy. Specjaliści sugerują że pirackich płyt w tym czasie mogło się sprzedać nawet milion.

Wilki z okazji swojego jubileuszu zrobiły fanom nie lada gratkę i po długiej przerwie zagrały klubową trasę 'Blue Sky Tour 2012' . Wraz z nimi 20-lecie obchodziło Radio Wawa a Kino Polska Muzyka było jednym z patronów medialnych tego wydarzenia. Set-lista koncertów pełna była dawno nie granych utworów takich jak 'Aborygen' 'Eli lama sabachtani' 'Amiranda' 'Moja Baby' czy 'Beniamin'. Fani mieli szansę poznać także 2 premierowe utwory 'Pierwsze pióro' i 'Czystego serca' które trafią na nowy album Wilków. Premiera płyty przewidziana jest na jesień tego roku.

Koncerty w Mielcu i Rzeszowie zostały zarejestrowane - przedstawiamy Wam krótki fragment tego co działo się na koncertach a także na backstage''u.

/dat/aktualnosci/000000/000000054/images/8569127a6585fdf.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ