AKTUALNOŚCI

Kino Polska Muzyka na mikołajki w nc+

piątek, 6 grudnia 2013

Od 6 grudnia telewizja Kino Polska Muzyka będzie dostępna na platformie nc+. Dobrze poinformowani sympatycy kanału piszą już na forach że to dla nich doskonały prezent na mikołajki.

Kino Polska Muzyka to jedyna telewizja na świecie która prezentuje na antenie tylko polską muzykę. Od 1 września ubiegłego roku stacja była dostępna wyłącznie w sieciach kablowych UPC Vectra Multimedia Polska Inea i Toya oraz w telewizji internetowej ipla. W piątek 6 grudnia zostanie włączona do oferty platformy nc+ od pakietu Universe+. Widzowie znajdą ją na pozycji 151.

To dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych polską muzyką którą kanał prezentuje w szerokim przekroju. Ramówka KPM to idealna mieszanka tradycji z nowoczesnością. Oprócz kultowych te­le­dys­ków i gorących premier znajdziemy tu muzyczne perły z lamusa wiecznie zielone przeboje rejestracje dawnych festiwali niezapomniane koncerty filmy dokumentalne i wywiady z artystami.

Stacja nadaje przez 7 dni w tygodniu 23 godziny na dobę. Tygodniowo to ponad 150 godzin polskiej muzyki. Jest programowo wszechstronna: specjalnie przygotowane pasma docenią w niej fani alternatywy popu jazzu i rocka. Redakcja Kino Polska Muzyka trzyma też rękę na pulsie współczesnej sceny: wyławia młode talenty obejmuje patronatem wybrane wydarzenia muzyczne i nowe płyty polskich wykonawców. Ma również własną listę przebojów. Na utwory z listy 'To lubię!' można głosować na stronie internetowej www.lista.kinopolskamuzyka.pl. Nowe notowanie prezentowane jest na antenie w każdy piątek o 19:00.

Kino Polska Muzyka pojawi się na platformie nc+ 6 grudnia.
Zrób sobie mikołajkowy prezent - przełącz się na telewizję w której wszystko gra!

/dat/aktualnosci/000000/000000102/images/fae97420a19e354.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ