AKTUALNOŚCI

Debiutancka płyta Heroes Get Remembered!

poniedziałek, 4 listopada 2013

Grupa Heroes Get Remembered która oczarowała publiczność oraz wymagające jury programu Must Be The Music wydaje debiutancką płytę. „Heroesi” dali się poznać jako mocny rockowy zespół z ogromną dawką energii za co zbierali same pozytywne oceny widzów i jurorów. Teraz wracają z zupełnie nowym repertuarem w lekko zmienionym składzie i już 4 listopada tego roku wydawnictwem Wytwórni Muzycznej MTJ ukaże się ich debiutancki krążek zatytułowany „Lies” na którym znajdziemy 10 autorskich utworów.

Heroes Get Remembered

Muzycznie zespół lawiruje między klimatami amerykańskiego rocka i post-hardcore czasem zahaczając o nieco lżejsze rejony. Jednocześśnie cały czas konsekwentnie kształtuje swój własny styl który cechuje niesamowita energia i melodyjnośść kompozycji. Płyta „Lies” jest również bardzo osobista. Muzycy przelali w utwory dotychczasowe dośświadczenia i emocje które nie zawsze były pozytywne. Album mówi między innymi o niespełnionych marzeniach i obietnicach o straconych przyjaźźniach o utracie zaufania i upadku śświatopoglądu a także o tym że ceną którą płacą za życie po swojemu czyni ich wiecznymi outsiderami.

Heroes Get Remembered

Tracklista:
1. Hopes And Fears
2. Give It To Me
3. Little Mary
4. Lumberjack
5. Collision
6. Dead Bird
7. Endgame
8. Anthem
9. Long Night Drive
10. Side Of The Road

Heroes Get Remembered

Heroes Get Remembered od początku swojej działalnośści zagrali już kilkadziesiąt koncertów w całym kraju dzieląc scenę z takimi gwiazdami jak Paramore Zebrahead Escape The Fate The Blackout We Are The Ocean Gogol Bordello Die Toten Hosen czy Bad Religion. Do swoich sukcesów mogą też zaliczyć zdobycie głównej nagrody BORDER BREAKER na festiwalu Jarocin 2010 dla zespołu mającego największe szanse na odniesienie sukcesu poza granicami naszego kraju!

Heroes Get Remembered
/dat/aktualnosci/000000/000000092/images/f1bf18e6d117dc4.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ