AKTUALNOŚCI

Premiera koncertu Patrycji Markowskiej „Na żywo” w Kino Polska Muzyka

poniedziałek, 13 lipca 2015

Patrycja Markowska Na Żywo

Gratka dla fanów Patrycji Markowskiej. 19 lipca i 9 sierpnia telewizja muzyczna Kino Polska Muzyka pokaże premierowo koncert artystki zarejestrowany na jej ostatniej płycie DVD pt. "Patrycja Markowska Na Żywo".

Koncert nagrany w październiku 2014 r. w łódzkim klubie Wytwórnia to ukoronowanie trasy koncertowej promującej płytę Patrycji Markowskiej pt. "Alter Ego". Poza utworami z tego właśnie albumu, artystka wykonała swoje największe przeboje. Na scenie gościnnie pojawili się Artur Gadowski - wokalista zespołu IRA oraz Wojtek Horny z O.N.A. Koncert został wydany w kwietniu br. na płycie DVD pt. "Patrycja Markowska Na żywo".

Kino Polska Muzyka, jako pierwsza stacja telewizyjna pokaże 45 minutową wersję tego koncertu w niedziele: 19 lipca o 22:00 oraz 9 sierpnia o 23:00. To będzie wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć koncertowe aranżacje utworów: "Jeszcze raz", "Deszcz", "Dzień za Dniem", "Wielokropek", "Księżycowy", "Drogi Kolego", "W hotelowych korytarzach", "Świat się pomylił", czy "Ocean" w duecie z Arturem Gadowskim. Wszystko w niezwykłej oprawie wizualnej i dźwiękowej.

Patrycja Markowska Na Żywo

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ