AKTUALNOŚCI

Dope D.O.D. i inni na ArtDeRue Feście. Ruszyła sprzedaż biletów

wtorek, 2 września 2014

Eldo Rasmentalism Strana Vychodna jako support a na deser Dope D.O.D. Znamy szczegóły tegorocznego ArtDeRue OpenAir Festivalu! Na Ticketpro.pl można już zamówić bilety. Impreza odbędzie się 10 i 11 października w Rzeszowie.

Line-up pierwszego dnia ArtDeRue OpenAir Festivalu powiększa się o gwiazdę zagraniczną. Na scenie pojawi się holenderska grupa hip-hopowa Dope D.O.D. Jak już pisaliśmy przed nią zagrają m.in.: Jarecki & BRK Ten Typ Mes i Pokahontaz. Piątkowy support należeć będzie do lokalnego artysty Homexa.

W sobotę 11.10. sporą dawkę emocji i dobrych dźwięków dostarczą nam z pewnością: K2 Bob One z Bas Tajpanem Eldo oraz Rasmentalism. Jako support wystąpi Strana Vychodna. Headlinerem tego dnia będzie GrubSon.

Imprezę poprowadzi Eskaubei. After party po całym festiwalu (w nocy z soboty na niedzielę) zagrają: DJ Phunkill DJ Noriz i DJ Zoltan.

Koncerty właśnie tych muzyków powinny być nie lada gratką dla uczestników festiwalu.
- Wybór artystów którzy w tym roku zagrają na ArtDeRue jest nieprzypadkowy. Praktycznie każdy z wykonawców jest albo świeżo po wydaniu nowego albumu albo nie miał jeszcze nigdy okazji promować go w Rzeszowie - tłumaczy Paweł Wawrzycki jeden z organizatorów z ramienia ArtDeRue. Przypomnijmy że 2. edycja imprezy będzie wyjątkowa także pod względem gatunkowym. - Zaprosiliśmy reprezentantów hip-hopu reggae ragga czy dancehallu ale także sceny funkowej i dubstepowej - podkreśla Wawrzycki.

Bilety na ArtDeRue Fest 2014 dostępne są już na Ticketpro.pl (kliknij aby zamówić: http://www.ticketpro.pl/jnp/festiwale/1403539-artderue-openair-festival.html). Można nabyć je również stacjonarnie w sieci salonów EMPiK Saturn i Media Markt. Zainteresowani mają do wyboru wejściówkę jednodniową (40 zł w przedsprzedaży 50 zł od 11.09.) lub karnet na całą imprezę (60 zł w przedsprzedaży 80 zł od 11.09.).

Partnerem tegorocznej edycji ArtDeRue Festu jest Agencja Artystyczno-Wydawnicza MaxFloRec (www.MaxFlo.pl). Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Czwórka Polskie Radio Co Jest Grane Kino Polska Muzyka Legalna Kultura DlaStudenta.pl CGM.pl Popkiller.pl Hip-Hop.pl RapPortal.pl RapDuma.pl RRR.com.pl i hip-hopowy magazyn internetowy VAIB. Więcej szczegółów na www.artderue.com.pl www.maxflo.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

DOPE DOD
/dat/aktualnosci/000000/000000141/images/95d8e90fc912a1a.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ